Pro Wrestling Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pro Wrestling Forum

Pro Wrestling Entertainment
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 John Cena

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
iLLuSioN
Administrator
Administrator
iLLuSioN


Numarul mesajelor : 78
Data de inscriere : 17/05/2007

John Cena Empty
MesajSubiect: John Cena   John Cena Icon_minitime25.09.07 13:11

John Cena, unul dintre cei mai controversati wrestleri ai momentului, este unul dintre cei mai iubiti luptatori ai wwe-ului, atagand majoritatea fanilor sai prin gimmick-ului sau de baiat bun, curajos, care nu se da din fata nici unei provocari si cu "un pic" ajuor din partea bookerilor, care l-au facut invingator in meciuri cu monstri de neinvins si wrestleri talentati. Dar o data cu dragostea fanilor a venit si ura anti-fanilor care il considera ca fiind unul dintre cei mai slabi campioni, push-ul sau fiind nemeritat, iar singurul motiv pentru care Cena a dominat wwe-ul in ultimii 2 ani este acela k se vinde foarte bine, el neavand talent ca luptator, cunoscand un numar mic de manevre, facand meciuri "la indigo", singurele lui atuuri fiind carisma si mic skills.
Indiferent ca o foarte mare parte din fanii sai sunt atrasi de wreslerii face, anti-fani ai celor heel, care iau in serios tot ce se intampla in ring si in afara lui si ca ei cred k John Cena este cel mai bun pt k de ceva vreme "bate tot" in meciurile pt titlu sau pur si simplu il considera doar un bun entertainer apreciindu-i mai mult calitatile ce nu tin neaparat de lupta din ring recunoscandu-i neajunsurile, iar cei ce nu-l au la inima sunt in mare parte oameni care vor drept campion un wrestler talentat,meritoriu, complet; atata timp cat Cena va fi campion sau va ramane in cursa pentru centura (dak o va pierde la SS- ceea ce e foarte probabil) el va fi subiect de discutie sau chiar de cearta intre cele doua parti... Intrebarea e : tu de care parte a baricadei esti?

Am incercat sa fiu cat mai obiectiva si sa privesc din toate punctele de vedere, am omis cateva aspecte,dar in general cam asta ar fi ideea , acum e randul vostru sa va spuneti parerea despre liderul chaingangilor
John Cena John_cena_1024x768
Sus In jos
http://wrestling.forumer.ro
DarX
Administrator
Administrator
DarX


Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 22/09/2007

John Cena Empty
MesajSubiect: Re: John Cena   John Cena Icon_minitime25.09.07 15:40

:) ce noobi si aia care zic ca nu le are cu wrestlingul Tacut ....dar un luptator fara skill si care e bun doar de reclama nu cred ca ar fi putut castiga si apara 11 luni centura WWE Wink...parerea mea...la unforgiven el a pierdut meciu ,nu?...oricum are sanse sa recastige centura
Sus In jos
DI4N4
Nou Venit
Nou Venit
DI4N4


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 09/10/2007

John Cena Empty
MesajSubiect: Re: John Cena   John Cena Icon_minitime09.10.07 21:56

pai...nu a pierdut centura la unforgiven(a cashtigat meciul acela cu randy orton prin DQ vezi meciul pe youtube)...dar spre nefericirea fanilor el sa accidentat sau ma rog a fost spulberat in bataie de catre randy orton cu catva timp inainte de no mercy unde trebuie sa aiba cu acesta un meci de tip last man standing...ia fost sfashiat muschiul pectoralului drep in urma unui RKO aplicat de catre randy pe masa comentatorilor...cena a fost nevoiit shi mai apoi shi obligat de catre mr mcmahon sa renunte la centura WWE...cena va sta in afara ringului din cate am auzit vrei 8 sau 10 luni de zile bune...deci...la no mercy va fi un meci pt centura WWE de tip last man standing dar intre randy orton shi nimeni altul decat TRIPLE H :D....abia ashtept sa aflu rezultatele...:)...aaa....shi ca sa raspund la intrebarea pusa la inceputul acustui topik eu ma aflu la granita dintre cele 2 tabere pt ca sincera sa fiu nu prea ma pasioneaza Cena dar nici nul urasc..deci sunt la mijloc..:D...shi in plus eu sunt fana JEFF HARDY 4 EVER !!...:D...Wink...
Sus In jos
Continut sponsorizat





John Cena Empty
MesajSubiect: Re: John Cena   John Cena Icon_minitime

Sus In jos
 
John Cena
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» RAW
» Cena Abseneteaza intre ...
» Cena si-a prelungit contractul cu WWE pentru inca 10 ani!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pro Wrestling Forum :: Wrestling :: RAW-
Mergi direct la: